ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 15511018
nr 1551 1018
WATERCOLOUR
Jakob Hägg (1839-1931), Pansarkryssare med strålkastare, signed with monogram. Watercolour, Image dimensions: 14x30 cm, outer dimensions including frame: 35x51 cm, små vikskador.
Jakob Hägg (1839-1931), Pansarkryssare med strålkastare, Monogramsignerad. Akvarell, bildmått: 14x30 cm, yttermått inklusive ram: 35x51 cm
Condition: små vikskador
8000
SEK 5000
Monday July 3 2023
at 20:25:39
30/6 14:45:03
- Klassiska